Şirketlere Özel Araba Kiralama Fiyatları

Sayın şirket yetkilileri artık araç kiralamalarınızda özel fiyatlar alabilmek için 1 veya 2 yıl süre ile en az 3 ya da 4 araç kiralamak zorunda değilsiniz. Melisa Rent a Car daha kısa süreli oto kiralamalarda araç sınırı olmadan çok özel fiyatlarla artı yanınızda.

            Şirketinizin araç ihtiyaçlarında çok uzun vadeli planlar yaparak bu sözleşmeler altına imza atmak yerine daha kısa süreli anlaşmalar yapmak ve ayrıca kiraladığınız araç veya araçların kira bedel faturalarını, kullandığınız dönem içinde aldığınız yakıt faturalarını vergiden düşme avantajından yararlanabileceksiniz.

            Kiralama fiyatları için sitemizin fiyatlar bölümüne bakabilir, 30 gün ve üzeri kiralamalarınız için bizi arayarak şirketiniz için özel fiyatlar alabilirsiniz.

GEREKLİ OLAN EVRAKLAR

Şirket Evrakları

  1. Vergi Levhası Fotokopisi
  2. Oda Kayıt belgesi Fotokopisi
  3. Resmi Gazete Fotokopisi

Şirket Yetkilisi Evrakları

  1. Şirket imza yetkilisi olduğuna dair noter tasdikli sirküler
  2. Kredi Kartı ( Depozit amaçlı numaraları alınacaktır )

Aracı Kullanacak Sürücü Evrakları

  • Ehliyet Aslı
  • Nüfus Cüzdanı Aslı
Araç Kiralama Şartları
Ehliyet ve yas gereksinimleri, kiralama suresi, fiyatlar, odeme, ilave suruculer, teslim alıp-bırakma, teslim gecikmeleri, trafik cezaları olmak uzere bir cok bolum hakkında bilgi almak icin Araba Kiralama Sartlarını lütfen dikkatli bi şekilde okuyunuz...
Araba Kiralama Sigorta Şartları
Araçlarımız Karayolları Trafik yasası uyarınca mecburi mali mesuliyet sigortası ve rent a car kaskosu ile sigortalanmıştır. Sigorta ve kaskonun geçerli olabilmesi için kiralayanın Araba Kiralama Sigorta Şartları yerine getirmesi gereklidir.
Ana Sayfa | Kiralık Araçlarımız | Araba Kiralama Ücretleri | Araç Kiralama Rezervasyon Formu
Araba Kiralama Şartları | Oto Kiralama Sigorta Şartları | Bize Ulaşın